Dovre kaminad ja kaminasüdamikud

kamin-norra-kvaliteetNorra kvaliteet  dovre-logo-v flamme-verte sintef
ce    sitac

Lai valik Dovre valmiskaminad SIIT
Lai valik Dovre kaminasüdamikud SIIT 
Vaata tootja Dovre kodulehte

Dovre kaminad ja südamikud on suure jõudlusega ja keskkonnasõbraliku põlemisega küttekolded, mis toovad teie koju hubasust ja soojust.

Dovre on karmi kliimaga mägiala põhja Oslos. Norras tähistavad Dovre kaminad kvaliteeti ja vastupidavust.
Dovre küttekolded (kaminad) on ennast tõestanud Artika raskete talvedega piirkondades. Nad on tõendanud oma erakorralisi omadusi päevast päeva rohkem kui 75 aastat.

Aastate jooksul on Dovre kaminad saanud väga hea maine tänu oma soojustehnoloogiale. Sajad tuhanded inimesed saavad nautida õdusat soojust ja mugavust tänu Dovre küttekolletele.
Dovre toodetakse kõrge kvaliteediga malmist, mis garanteerib ideaalse soojusallika kodus.
Dovre seadmed on testitud ja sertifitseeritud sõltumatute laborite poolt, sest Dovre kvaliteet on midagi enamat kui lihtsalt reklaamlause. Dovre tootevalikusse kuuluvad ahjud, pliidid ja kaminad mille tutvustused leiate meie kodulehelt.
Dovre on nimi mis tähendab karmi kliimaga Norra mäestikku, mis asub põhja Oslos. Dovre piirkond oma karmi kliimaga on alati olnud tunnustatud Norra sümboliks ning kvaliteedi ja tugevuse märgiks. Sama päritolu Dovre malmist ahjusid ja kaminasüdamikke on nüüd edukalt müüdud kogu maailmas.

Kuna ehitasime uue kaasaegse valukoja Belgiasse 1981 aastal on Dovre õnnestunud luua usaldusväärne maine OEM-turul.

Kõrgel tasemel automatiseerimine oma valukojas teeb Dovrest suurepärase partneri kuni 30kg kaaluvate valudetailide tootmisel. Dovre malmivalule on iseloomulik nende pinna kvaliteet ja täpsed mõõdud.
Dovre tagab kõrge kvaliteedi. Dovre’s tootmisrajatistest olulisemad on kauplus, kaasaegne hästi varustatud lehtmetalli tootmisüksus, montaaži, emailimise ja pakendijäätmete osakond.
Paindlik organisatsioon, mille osav kliendile orienteeritud personal on teie teenistuses tegelemaks teie päringutega.
Dovre kvaliteet on midagi enamat kui lihtsalt reklaamlause!

Dovre seadmed on tõestatud objektiivse kvaliteedi testiga. Tooted vastavad kõige rangematele ohutuse, tõhususe ja heitkoguste normidele. Nad on testitud ja sertifitseeritud Belgia, Saksamaa, Norra, Rootsi ja Holland sõltumatute laborite poolt.

Malm. Dovre oskab.

Malm on ideaalne soojuse andja. Jäikus ja kõrgetele temperatuuridele vastupidavus on malmi parimad omadused kvaliteedi tagamiseks. Dovre on ekspert malmi valamise valdkonnas. Kasutades kõige kaasaegsemaid tootmisprotsesse, üliväikse struktuuriga liiva sileduse saavutamiseks ja täpset mõõtmist.
Kui valite emailviimistlusega ahju, siis saate mitte ainult soojusallika vaid ka atraktiivse dekoratiivse elemendi enda kodusesse interjööri.
Uus Dovre emaileerimise protsess tagab kõrge kvaliteediga viimistluse. Emailitud pindu on ka lihtne puhastada. Teie ahi näeb välja sama hea kui uus aastaid.
Saad valida erinevaid värve, nii et teie ahi on hästi integreeritud teie interjööri.

 

email-dovreVärvid:

  • E1: matt must
  • E2: ivory (elevandiluu)
  • E4: antratsiit
  • E6: majolica pruun
  • E8: off-valge (Vintage)
  • E9: oliiv roheline (Vintage)

Uusima põlvkonna Dovre ahjud on varustatud ainulaadse kahekordse põletamise süsteemiga. Lisaõhk võetakse kolde tagant. See tagab esmase kuumutatud õhu juhtimise edasi spetsiaalse plaadi kaudu põlemiskambrisse. See tagab sekundaarse põlemise ülejäänud põlemata suitsugaasidele.

Tulemus: parandatud soojuse tootlikus ja puhtam keskkonnasõbralik põlemine.

Dovre Airwash klaasi gaseerimise süsteem kasutab tagaspoilerit, mida läbiv põlemisõhk kõigepealt liigub üle kogu klaasi. See liigutab põlevad suitsugaasid ja kondensaadi klaasist eemale nii, et see püsib kauem puhtana ja aken ei ole pidevalt must.
Pakutakse ka gaasi lisaga suletud põletussüsteeme, põlemisõhu ja põlemisgaaside tõmme on kaevandatud ühe ja sama kahekordse seinaga suitsugaaside toru kaudu. See on suur eelis, mida saab kasutada üksiku kütteseadme paigaldamiseks hästi isoleeritud ruumi, kus on vähe või ei ole füüsiliselt üldse õhuvoolu. Isegi ilma korstnata majades saate nüüd nautida põnevat tule mängu.

Valige seade, mis sobib võimsuselt.

Saad parima tulemuse, kui teie seade põleb pidevalt selle nimivõimsusega. Kui teie seade on liiga suur, siis sageli töötavad nad liiga madala põletamise tasandil. Tulemuseks on mittetäielik põlemine ja see ei ole hea korstnale (suureneb risk korstna tulekahjudeks ladestunud tahma tõttu), ega keskkonnale (põlemata suitsugaasid atmosfääris).
Jäätmete põletamine- plast, töödeldud puit, jne on seadusega keelatud. Mürgiseid ja kantserogeenseid aineid, mis vabanevad selle tulemusena õhku on eriti ohtlikud teie tervisele ja keskkonnale. Püüa ka vältida liiga madala intensiivsusega põletamist. Seeläbi tekivad mittetäielikult põlenud heitgaasid, mis põhjustavad tahma kogunemist korstnasse.
Kasuta ainult kuiva ja töötlemata puitu. Liigne niiskus puidus takistab efektiivset põlemist. Palju energiat kulub vee aurustamiseks puidust. See kulutab poole rohkem energiat, soosib mittetäielikku põlemist ja palju vähem energiat jääb üle toa kütteks.
Töödeldud puit (kaubaalused, vineer jne) sisaldab sageli mürgiseid ja kantserogeenseid aineid, mis on atmosfäärile kahjulikud. See kahjustab keskkonda. Kasutage puitu, mis on kuivatatud hästi ventileeritud kohas vähemalt 3 aastat. Seda soovitust järgides te leiate, et kasutate palju vähem puitu.

Alates 1. juulist 2007 peavad kõik seadmed olema CE heakskiidetud. Tootja on kohustatud kinnitama märgisega seadme vastavust detailsetele tehnilistele spetsifikatsioonidele. Seega on nüüd lihtne võrrelda väärtusi – näiteks toodangu jõudlust, heitmeid ja erinevaid seadmed.

DOVRE CB (clean burning) järelpõlemissüsteem

dovre-clean-burning-stovedovre-clean-burning-insert

1. Esmase põlemisõhu regulaator võimaldab põlemistsooni juhtida õhku vajalikul hulgal, vähendades seeläbi tunduvalt soojuskadu suitsugaaside kaudu, ning pikendades kütuse põlemise aega. Põlemisõhu regulaator võimaldab kolde soojusvõimsust suurendada või vähendada.
2. Mittetäielikult põlenud gaaside järelpõletamise seade võimaldab juhtida põlemistsooni eelsoojendatud värsket lisaõhku ja jaotada seda seal ühtlaselt. Soe õhk, segunedes mitte täielikult põlenud gaasidega, moodustab põlevsegu, mille järelpõletamisel eraldub lisasoojus. Seetõttu väheneb tunduvalt kahjulikke gaaside sisaldus õhkupaisatavates suitsugaasides.
3.Vaateklaasi peale puhuv seade aeglustab tahmumisprotsessi ja hoiab ära klaasi üle kuumenemise.

Dovre 40 CB/350CB     Dovre 550 CB

dovre-clean-burning-stove-40CB-350CBdovre-clean-burning-stove-550CB

Kamina kolde sisepind on kahekordse seinaga või on kolle seestpoolt vooderdatud tulekindlate keraamiliste plaatidega, mis pikendab tunduvalt kamina tööiga. Tänu pidevale tehnilisele täiustamisele on moodsate kollete kasutegur tõusnud 70 – 80% – ni.

Dovre toodab järgmiste seeriate kaminaid:

1) Traditsioonilised
2) Koldegaaside järelpõletamise süsteemiga (CB, GH)
3) Kütmiseks puude ja kivisöega (GX, GM)
4) Kütmiseks gaasiga (GA)
5) Kütmiseks masuudiga (GM)

DOVRE toodete maaletooja Eestis: RAIDKIVI OÜ