Lincar pliidid

Kvaliteetsed Itaalia pliidid firmalt Lincar

iqnetcsqce
Lai valik pliite SIIT
Vaata tootja kodulehte

Lincari pliidid on valmistatud vastavalt Euroopa normatiividele ning on CE-märgistusega.Kvaliteedimärgid ISO 9001 ja CSQ

Kui on küsimusi pliitide kohta, siis võtke meiega ühendust.

Pliidid ei pea tingimata olema ehitatud pottvoodriga, tellistest või innovatiivsetest kergšamottidest. Tänapäevased tehases valmistatud monteeritavad valmispliidid on kõrge kasuteguriga ja lihtsasti paigaldatavad. Parimatest materjalidest Lincar pliidid, kombinatsioonis malm ja metall tõmbavad hästi, vajavad vähe kütust ning nende praeahi küpsetab ühtlaselt ja hästi. Pliidiraud kuumeneb pliidi kütmisel otsekohe pärast kütuse süütamist ning hakkab kiiresti kodukööki soojendama. Halupuudega köetav pliit on hädavajalik näiteks ka siis, kui gaasiballoon on tühjaks saanud või tormituultes elektrivarustus katkenud. Kõik Lincar pliidid on varustatud kõrgkvaliteediliste pliidiplaatidega, millistele saab tehasest tellida kahte erinevat tüüpi rõngasplaate. Harjatud malmist radiation heat pliidirõngad on iga koka unistus. Peale lihtsasti teostatavat pliidirõngaste eemaldamist saab keeduauguga pliidiplaadil kasutada malmpada, vokkpanni või spetsiaalset Lincari malmpanni. Edasine sõltub juba vaid koka fantaasiast, et valmiksid parimad kodused road, mida korralikul pliidil kergesti valmistada saab. Lincari rõngastega pliidiplaat on pealt täiesti sile, tänu millele saavutatakse parim soojuse ülekandumine malmplaadilt potile. Kvaliteetne pliidiplaat võimaldab kiiret ja lihtsat toiduvalmistamist minimaalse kütusekogusega. Pliidirõngad on pliidiplaadi kõige kuumem osa ning mõeldud poti kiireks kuumutamiseks. Pliidiplaadi ääred sobivad hästi toidu soojendamiseks. Toidu valmistamisel on soovitatav alati kasutada sirge põhjaga potte. Pliidid, millel süüa tehes jääb pliidiplaadi ja potipõhja vahele kasvõi väike õhuvahe põhimõtteliselt toidu valmistamiseks ei sobi. Täna müüakse Eestis väga palju madala kvaliteediga pliite ja pliiditarbeid, mis juba uuest peast on kõverad ning valmistatud „vana malmist” tundmatute firmade poolt. Reeglina purunevad sellisest teise ringi malmist, teisisõnu vanarauast pliidid ja pliidiplaadid peale mõnda kütmist.

Kõigil tehase pliitidel on korstnasse suunduvate gaaside temperatuur võrdlemisi madal. Vältimaks nõe ja tahma teket tuleb pliiti õieti kütta! Jälgida tuleb, et pliidi kolded ei oleks ummistunud ning kütus saaks piisavalt õhku. Pliiti tuleks kütta alati kuiva puuga ja lõbusama leegiga kui näiteks ahju, sest ainuüksi läbi pliidiplaadi eraldub ruumi üle poole põlemisel eraldunud soojusest.. Kui pliidi ning korstna vahel on siiber, siis see peaks kütmise ajal olema alati maksimaalselt avatud.

Lincar pliidid on puukütte seadmed, mis toimivad vastavalt Euroopa standardile EN 12815. Tänu oma kvaliteetsele malmstruktuurile on pliidid väga hea küttevõimega. Praeahjud on valmistatud roostevabast terasest koos küpsetusplaadiga. Pliidi praeahjul on sisemine klaaskattega termomeeter, mis lihtsustab oluliselt toidu valmistamist. Termomeetri näit on ligikaudne ning on mõeldud ainult toiduvalmistamise abivahendiks. Lincari praeahjuga pliidid on varustatud ka tarvikute kambriga, kus on mugav hoida potte, panne jms va põlevmaterjale.

Järjest rohkem koguvad Eestis populaarsust ka keskkütte puupliidid. Kaasaegsed keskküttesüsteemiga ühilduvad pliidid on kiiresti ja lihtsasti paigaldatavad kuid paigaldusprotsessi tuleks alati kaasata ka vastava ala spetsialistist või sarnaste süsteemide montaažiga igapäevaselt tegelev tehnik. Enne keskkütte pliidi paigaldamist tuleks veenduda keskküttevee kvaliteedis ja vajadusel teha analüüs määramaks ära vee tõhusa töötlemise meetod.

Viimase 36 aasta jooksul on Lincar S.p.A. keskendunud oma jõupingutustes kvaliteedi standarditele vastavate tuleohutute pliitide valmistamisele. Lai mudelivalik, kaasaegne disain ja piisav värvivalik peaks rahuldama ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.