Schmid kaminad, südamikud ja ahjud

 

schmid-made-in-germany  schmid-Logo schmid-sertifikaat-DIN-EFA

 

Lai valik ahjud SIIT
Lai valik disain kaminasüdamikud SIIT
Vaata tootja kodulehte


Te otsite uut kvaliteetset kaminat või kamina südamikku? Schmid toodang on täpselt Teie jaoks. Schmid pakub väga laia mudelivalikut kaminaid ja kamina südamikke.

 

Schmid kamina- ja ahjusüdamike eelised


Saksa kvaliteedistandard

Schmid kamina- ja ahjusüdamike populaarsus on tingitud laitmatust saksa kvaliteedist ja Saksamaal tagatud tootmisest ning koostamisest, samuti tehnilistest oskustest. Schmid toodang vastab rangetele Euroopa normidele. Seda kinnitavad firmale väljastatud kvaliteedinõuete märgid “DIN Plus”DINPlus ja “EFA”EFA, mis on Saksamaal korra ja tarbijaomaduste kõrge taseme kehastus kamina- ja ahjuseadmete tootmises.

Eesrindlikud tehnoloogiad

Omades oma tootmiskavas kogu tänapäeva turul nõutavate kamina- ja ahjusüdamike valikut, oleme koondanud oma jõud nende tehniliste detailide kaasajastamisele, mis toovad maksimaalset kasu eelkõige tarbijatele.

Tänu oma disainibüroole oskab Schmid alati õigeaegselt tabada turul tekkinud nõudluse, pakkudes kõige optimaalsemaid tehnilisi lahendusi ning võttes kasutusele eesrindlikuid tehnoloogiaid. Meie spetsialistid loovad ahjusüdamike, mis pakuvad Teile igapäevaselt maksimaalset mugavust.


Tehnilised aspektid

  • kerge ja vaikne vaateklaasi tõus tagatakse tasakaalustatud vastukaaludega, mis kinnitatakse spetsiaalsele trossile. Vastukaalude raskust saab reguleerida pärast südamiku paigaldamist.
  • südamik valmistatakse ainult individuaalmõõtmete järgi.
  • süsteem “selge klaas” – eelsoojendatud õhuvoolud on suunatud piki klaasi, takistades sellega tahmaosakeste sadestumist klaasile.
  • põlemiskambri siseosa on vooderdatud šamotiga, näiteks “telliskiviseina” mustris või vermikuliidiga.
  • mitmekesine ukseraami ja südamiku dekoor, näiteks kullatud või hõbetatud pind.
  • põlemisõhu regulaator on kergesti käsitsetav ja hakkab liikuma ilma spetsiaalsete tööriistadeta.
  • terasest südamiku konstruktsioon on valmistatud kuumuskindlast terasest ja enim termiliselt koormatud kohtades on koguni 5mm paksusega.
  • põlemisel välisõhuga varustamise võimalus.
  • Kõige enam termiliselt koormatud kohtades kasutab Schmid kõrgekvaliteetset malmi paksusega kuni 15 mm. Kaminasüdamike suitsukogujaid ei saa seest vooderdada nagu peamist põlemiskambrit termokaitsematerjalidega ning sellepärast on valitud malm, mis talub kõrgeid temperatuure paremini kui teras.
  • Suitsukoguja pöördfunktsioon võimaldab liituda korstnaga horisontaalselt, vertikaalselt ja 45 kraadi nurga all.

Samuti:

garantii 5 aastat
panoraam-, sirged ja prisma vaateklaasid.
• Saksamaal toodetud vaateklaas talub kuni 800 ?° temperatuuri. Temperatuur puidu põlemisel põlemiskambris on umbes 400C°, seega klaas on kahekordse kuumakindlusega.
• südamike soojusvahetitega komplekteerimise võimalus, tänu millele pikeneb soojusvahetuse aeg.
• komplekteeritud soojust akumuleerivast materjalist voodriga, samuti Hispaania firma Arriaga valmistatud marmorportaalidega.
• käepidemed transportimiseks, mis oluliselt lihtsustavad paigaldamist.

Schmid kaminasüdamike
objektiivsed eelised
KAMINA-EELIS
Schmid tootmine

 

Schmid ahjud! – Teie unistuste ahi: ehitatud proffide poolt!

Ahjud

Teie ahju unistus võib nüüd täituda.
Kindel on see, et Teie otsus valida ahi on absoluutselt õige. Ahi toob Teie koju hubasust, soojust ja kindlustunnet karges põhjamaa talves. Meie kogemustele tuginedes valime Teile sobivaima ahju, mida Te pikki aastaid nautida saate.
Me usaldame täielikult kogenud Saksa ahjutootja Schmid täpsust ja kvaliteeti, kelle valmistatud ahjud ja nende kasutamine on puhas rõõm.

Ahju planeerimine on „A“ ja „O“
Teie soovidele tuginedes koostame Teile komplektse pakkumise arvestades kõigi asjaoludega, mis ahju ehitamisel olulised on – nii ahju tehnilised nõuded kui meeldiv välimus.
Enne ahju projekteerimise alustamist tuleb välja selgitada, kas Te vajate ahju põhi- või lisakütteks. Nii saame otsustada, millist tüüpi küttekollet ahjus kasutada ja milline peaks olema järelsoojendi soojamüüris.
Kindel on see, et kasutades Schmid ahjuelemente, kindlustame Teile parima tulemuse nii majanduslikke kui ökoloogilisi aspekte silmas pidades.

Investeering kogu eluks
Tõsi on see, et kvaliteetsel ja ilusal „sooja südamega“ ahjul on ka oma hind. Kuid arvestades, et see investeering on kogu eluks, ei tasu end esmapilgul kõrgest hinnast heidutada lasta. Seda enam, et valida saab luksuslike ja ka tagasihoidlike mudelite vahel.
Ehtne ahi on kodus kui pilkupüüdev disainielement, mis samas pakub ka meeldivat ja hubast kodukliimat ning meeldivalt madalaid küttearveid.

DINPlus EFA

Schmid ahjud

Schmidi ahjud ja seadmed on valmistatud parimatest materjalidest ja parimate uusimate teadmiste kohaselt.
Seda kinnitab 5-aastane garantii.
Oleme püüdnud teha toodete disaini võimalikult sirgjooneliseks ja ajatuks ning kasutamise võimalikult lihtsaks.
Kvaliteedimärgid: DINPlus ja EFA
Ahjude kvaliteet on mitmete testidega kinnitatud!