Seguin Duteriez kaminad ja südamikud

Seguin Duteriez ON NII KINDEL OMA KVALITEEDIS, ET TA ANNAB OMA MALMKÜTTEKOLLETELE 7 AASTASE GARANTII.

Lai valik valmiskaminad SIIT
Lai valik kaminasüdamikud SIIT
Vaata tootja kodulehte


 

Kvaliteedikohustus – The duty of Quality©

Kooskõlas kõigi küttekollete eeskirjadega.

KVALITEEDIKOHUSTUS – ARGITEGELIKKUS

Me müüme kvaliteeti. Me peame seda põhjendama. Tehniline informatsioon meie küttekollete metallurgilise kvaliteedi kohta aitab teil asetada mõned meie konkurentide petlikud väited tagasi oma kohtadele.
Erinevus väärisvalu ja kogutu vahel pole palja silmaga nähtav.

SEEGA, KUIDAS ÕIGUSTAME MEIE OMA HINDU?
Kõigepealt, mis on valu?

Lühidalt on see raua ja süsiniku lisaainetega sulam kõrgetasemeliste mehaaniliste ja termiliste karakteristikute saavutamiseks (FGL 250 lehtvalu).

TÜÜPILINE METALLI SAAMISE ANALÜÜS.

SÜSINIK 3.4 – 3.6 %
RÄNI 2.4 – 2.7 %
MANGAAN 0.5 – 0.8 %
FOSFOR 0.007 %
VÄÄVEL 0.005 – 0.008 %

Sellised komponendid nagu väävel ja fosfor ei tohi ületada 0,2 % kuna üle 1,5% oleks valu kergestipurunev ja mitteusaldusväärne.

Soovitud täiusliku kvaliteedi saavutamiseks on meil mõned väga täpsed tehnilised nõuded, mida respekteerivad meie metallivalajad, kes esitavad meile aruande kogu toodangu valu kohta.

Neid tulemusi on võimalik saavutada ainult sellisel juhul kui me täidame sulatusahju uhiuute kõrgekvaliteediliste metallidega; vastupidiselt mõnedele konkurentidele, kes täidavad sulatusahju vanarauaga (mootoriplokid, vanad keskkütteradiaatorid).
Nimetatud teine viis on tõepoolest odav, ent see pole võrreldav kõrgekvaliteediliste metallidega.

Seega, kvaliteedi ja saavutuste otsingud kohustavad meid koguma parimaid valutehnoloogiaid. Selleks, et kindlustada tehnoloogia meisterlikkus, valmistatakse kõik tooted kõrgtehnoloogilises keerulise varustusega valukojas. Maailmas kasutatakse lisaks sellele ainult mõnda sedalaadi tehnoloogiat.

Kõik need argumendid selgitavad erinevusi, mida võite leida võrdluses tootjatega, kes eelistavad müüa väga madalakvaliteedilisi tooteid.

Meie filosoofia põhineb meie kaubamärgi maine ja reputatsiooni pikaajalisel kujundamisel. See ongi põhjuseks, miks me ei müü kunagi halvakvaliteedilisi küttekoldeid.

Lisaks nendele puhttehnilistele põhjendustele rõhutame me reklaamides eriti järgmisi punkte:

Valu paksus 8 kuni 12mm kõrgkvaliteedilisel raua puhul, vastupidiselt teistele, kes pakuvad vaid 4 kuni 5mm paksust.

Siiber põhineb suitsuneelu otsikul, võimaldab surve alandamist küttekoldes. Seega saavutame me keskmise väljalaske 72 / 75% võrreldes konkurentide küttekolletega, mis saavutavad ilma siibrita mitte üle 55 %.

Siibri reguleerimine võimaldab optimaalset tööd igasuguse lõõriga. Tõmme võib varieeruda kolm korda vastavalt kõrgusele, kujule… Olulise tõmbega tuleb meil reguleerida siiber maksimumini, et vältida kalorite kaotust ning saavutamaks optimaalset tule isereguleerumist.

Siibri kontrollsüsteem ei lase meil avada küttekoldeust. See on oluline omadus, mis väldib suitsu pääsemist tuppa ning seega väldib katte ja lae tumenemist.

Nende siibrite kontrollsüsteemid on kokku monteeritud isoleeritud mutritega, mida me spetsiaalselt toodame. See väldib aja jooksul tekkida võiva jäigastumise ja lõdvenemise riske.

Voldikuste ketid võivad taluda enam kui tuhandekilogrammist tõmmet. Hea vastavuse omamiseks käsitsemise ajal, on kaks otsa kokku joodetud telgjoonele, mis pöördub spetsiaalsetel laagritel, mis on moodustatud kahest hääletust laagrirennist, mis peavad vastu väga kaua aega.

SEGUIN DUTERIEZ küttekolded on varustatud luugipuhastussüsteemiga, mis tuleneb neljalt küljelt tulevast õhkkardinast. Kliendid hindavad eriti seda punkti, kuna see väldib vaevalisi puhastustoiminguid. Eritellimusel lisana võimaldame teil varustada oma küttekolded isepuhastuvate ja püroliitsete klaasidega. Ettevaatust, väikese tulega muutub luuk mustaks. Küttekolded on isepuhastuvad ainult väga kõrgel temperatuuril.

Ehisdetailid on 8 mm paksused ja tehtud messingist sileda viimistlusega, et aja jooksul mitte rikneda. (ukselingid ja erinevad piirded)

Konvektorid on tehtud spetsiaalsest metallplaadist, mis on 1,5 mm paksune ja kuhu on stantsitud VERITAS. Konkurendid kasutavad sageli 0,7 kuni 1 mm paksust metallplaati.

KVALITEEDIKOHUSTUS IGAL ALAL, PÕHJENDUSEGA: SEE ON SEDA VÄÄRT.
NIISIIS, PÕHJENDAGEM KVALITEETI NING ARENEGEM KOOS !!!